KONST / Litografier / Färglitografi 12421457
nr 1242 1457
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Signerad, numrerad 219/250, ca 80x70 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:28:35
1.700 kr
2.200 kr
2.600 kr
18 mar
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely